Kontakt Webtraffic Oslo

Sentralbord: 40 00 42 75
Teknisk support: +46 (0)8 20 36 01

Fax: 40 55 95 66
info@webtraffic.no
traffic@webtraffic.no

Besøksadresse
Akersgata 55,
0180 Oslo

Postadresse
Postboks 707 Sentrum,
0105 Oslo

Faktureringsadresse
invoice.8938@kollektor.no (pdf eller tiff)
Schibsted Norge Salg AS
PB 8938, 7439 Trondheim

Kontakt Webtraffic Stockholm

Sentralbord: +46 (0)8 - 22 48 48
Teknisk support: +46 (0)8 20 36 01

Fax: +46 (0)8 - 20 36 18
info@webtraffic.se
traffic@webtraffic.se

Besøksadresse
Västra Järnvägsgatan
21 111 64 Stockholm

Faktureringsadresse
Webtraffic Sverige AB c/o BGC
BGC-id SvD8058
106 42 Stockholm

Ledelse

Tanja Westhagen
Daglig leder
+47 901 24 735
tanja.westhagen@webtraffic.no
Celia Ring Heger
HR & Administration Manager
+47 936 12 224
celia.ring.heger@webtraffic.no
Kjersti Hagen Risberg
Head of Product Development
+47 930 11 049
kjersti.hagen.risberg@webtraffic.no

Produkt

Hanne Ulleberg
Head of Publisher Relations
+47 951 48 694
hanne.ulleberg@webtraffic.no
Marie Aasbrenn
Junior Creator
+ 47 913 11 894
marie.aasbrenn@webtraffic.no

Salg

Kim Soppaland
Key Account Manager
+47 970 33 833
kim.soppaland@webtraffic.no
Thoralf Langsholdt
Key Account Manager
+47 938 51 474
thoralf.langsholdt@webtraffic.no
Linda Næss-Fladset
Key Account Manager

- Mammaperm -


+47 917 29 013
linda.naess@webtraffic.no
Anne Høier
Key Account Manager
+47 416 39 099
anne.hoier@webtraffic.no
Trond Remi Otterstad
Key Account Manager
+47 958 21 103
trond.remi.otterstad@webtraffic.no
Tone Busch Nordby
Key Account Manager
+47 951 03 191
tbn@webtraffic.no
Steinar Bjørnerud
Key Account Manager / Distriktsansvarlig Vestfold
+47 920 920 82
steinar.bjornerud@webtraffic.no
Ståle Hatlen
Sales Manager / Distriktsansvarlig Østfold
+47 970 98 022
stale.hatlen@webtraffic.no

Operations & Innovation

Pål Einar Foseid
Campaign Manager
+47 995 98 172
pal.einar.jegtvik.foseid@webtraffic.no
Lesley Gatchalian
Financial Controller
+47 46 62 12 72
lesley.gatchalian@webtraffic.no
Lara Hammer
Billing Assistant
+47
lara.hammer@schibsted.no
Espen Arntzen
Technical Operation Manager
+47 971 58 658
espen.arntzen@webtraffic.no
Tonje Pettersen
Traffic Manager Ad Ops
+47 414 77 040
tonje.pettersen@schibsted.no
Øyvind Kvalvågnes
Traffic Manager Ad Ops

oyvind.kvalvagnes@schibsted.no